© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Schneeschuwandern im Mühlviertel in der Nähe von Bad Zell.
HledámHledat
Zavřít

Hausruckwald

Vöcklabruck
powered by TOURDATA

Výjimečně živý, mimořádně blahodárný.

Sedm kouzelných míst uprostřed mírných kopců tvoří příjemnou rekreační oblast kolem jedné z největších souvislých zalesněných oblastí Evropy, Hausruckwald. Je to region, který nabízí působivé zážitky a rozmanité světy, zaručuje pohodu a vytváří jedinečné vzpomínky, které vám navždy zůstanou v paměti.

Jízda na koni a pěší turistika v působivé zalesněné a kopcovité krajině, skutečný odpočinek s fantastickými dalekými výhledy na nádherné vrcholky Alp a půvabné zážitky z malých měst s bohatou kulturou a tradicí se setkávají tam, kde stojí za to poznat působivou historii. Hausruckwald slibuje srdečnost, pocit svobody, kulinářské speciality a zábavu pro celou rodinu. 

Hausruckwald vás po celý rok potěší svými volnočasovými aktivitami, které stojí za to vidět. V rozmanitých muzeích, galeriích, poutních kostelích a dolech můžete na vlastní kůži poznat kulturu a umění, historii i současnost regionu.

Vrcholem roku plného zážitků v regionu Hausruckwald jsou romantické vánoční adventní trhy, které představují kreativitu našich místních řemeslníků a přivolávají kouzlo Vánoc.