© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Den Abend vor dem beleuchteten Ars Electronica Center in Linz ausklingen lassen.
Mehrere Menschen sitzen in der Abenddämmerung vor dem Ars Electronica Center und unterhalten sich. Sie genießen den Sommerabend und den Ausblick auf das rot beleuchtete Museum sowie das beleuchtete Linzer Stadtzentrum und die Nibelungenbrücke.
Hledám
Hledat
Zavřít

Traunsee-Almtal

Gmunden

kontakt & servis


Traunsee-Almtal

Toscanapark 1
4810 Gmunden

telefon +43 7612 74451
E-Mailinfo@traunsee-almtal.at
webwww.traunsee-almtal.at
http://www.traunsee-almtal.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram náš videokanál na Youtube
powered by TOURDATA

Turistická kancelář Traunsee-Almtal je považována za východní bránu do Solné komory.

V srdci Rakouska leží turistická kancelář Traunsee-Almtal Salzkammergut. Traunsee je druhé největší jezero v Horním Rakousku s hloubkou 204 metrů nejhlubší jezero v Rakousku. Almtal se může nazývat největším lesním regionem Rakouska a je první evropskou destinací Waldness. Turistická kancelář Traunsee-Almtal Salzkammergut zahrnuje místa Altmünster, Ebensee, Gmunden, Traunkirchen, Grünau, Scharnstein, St.Konrad, Vorchdorf, Bad Wimbsbach, Pettenbach, Laakirchen, Pinsdorf, Ohlsdorf, Gschwandt, Kirchham. Dokonce i staří Římané poznali okouzlující účinek jezera Traun a popsali ho jako "lacus felix", šťastné jezero. Region Traunsee-Almtal Salzkammergut nabízí umění a kulturu, tradice a zvyky, stejně jako neomezené sportovní a turistické příležitosti, ale také prostor a čas, aby se jednoduše houpal s duší.