© Foto Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Den Abend vor dem beleuchteten Ars Electronica Center in Linz ausklingen lassen.
Mehrere Menschen sitzen in der Abenddämmerung vor dem Ars Electronica Center und unterhalten sich. Sie genießen den Sommerabend und den Ausblick auf das rot beleuchtete Museum sowie das beleuchtete Linzer Stadtzentrum und die Nibelungenbrücke.
Hledám
Hledat
Zavřít

Attersee-Attergau

St. Georgen im Attergau

kontakt & servis


Attersee-Attergau

Attergaustraße 55
4880 St. Georgen im Attergau

telefon +43 7666 7719 - 0
E-Mailinfo@attersee.at
webattersee-attergau.salzkammergut.at
https://attersee-attergau.salzkammergut.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram navštiv nás na Pinterest náš videokanál na Youtube
powered by TOURDATA

Vítejte v prázdninovém regionu Attersee - Attergau

Jezero Attersee symbolizuje tmavě tyrkysově modrou vodu s kvalitou pitné vody a Attergau půvabně kopcovitou krajinu s úžasným výhledem!

Díky propojení stoletou Attergauskou dráhou se lze z Attergau pohodlně dostat přes další obce až k Attersee, největšímu jezeru Rakouska s kvalitou pitné vody. Společným znakem obou oblastí je všudypřítomná pohostinnost a regionální kulinářské speciality.

Ne nadarmo se zde usazovali již obyvatelé kůlových staveb, Keltové i staří Římané. Odpočinek zde hledali i slavní umělci minulosti, jako byl Gustav Klimt nebo Gustav Mahler, i současnosti, jako například Nikolaus Harnoncourt, kteří tu s oblibou trávili letní dovolenou. Objevte i Vy malebnou přírodní a kulturní krajinu Solné komory, dechberoucí horské kulisy a nespočet možností sportovního vyžití ve vzduchu, na souši, ve vodě nebo pod vodou.

Nádherné místo, které rozhodně stojí za návštěvu.
Těšíme se na Vás!