© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Bergerlebnisse in der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich
Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Mühlviertler Hochland

Bad Leonfelden

kontakt & servis


Mühlviertler Hochland

Hauptplatz 19
4190 Bad Leonfelden

telefon +43 7213 6397
fax +43 7213 6397 - 13
E-Mailoffice@muehlviertlerhochland.at
webwww.muehlviertlerhochland.at
https://www.muehlviertlerhochland.at

powered by TOURDATA

Natur.Schau.Platz. MÜHLVIERTLER HOCHLAND

Unikátní přírodní show místo. Mühlviertler Hochland má co nabídnout tělo, mysl a duši.

Region Mühlviertler Hochland nabízí základ pro nádherné rozmazlování a aktivní program s jedinečnou přírodní krajinou, která se vyznačuje jemnou kopcovitou krajinou a relaxačními lesy a prvotřídní a rozmanitou nabídkou restaurací a hotelů. Ať už cestujete sami nebo ve skupině, milujete páry nebo rodiny, sportujete nebo se zajímáte o kulturu - hotel Mühlviertler Hochland má pro vás ten pravý hotel a nabídku.
V našem regionu je tradičně široká škála zdravotních a wellness nabídek, ve kterých hraje ústřední roli léčivá rašelina, Kneippova ošetření nebo lesní koupání. Nejjednodušší způsob, jak aktivně prozkoumat region a zároveň hýčkat tělo, mysl a duši, je nejjednodušší při pěší turistice nebo jízdě na kole na čerstvém vzduchu, v léčivých lesích nebo v zimě při lyžování a běžkách. Tyto nabídky jsou zaručeny prvotřídní, dobře rozvinutou infrastrukturou a neustále se rozšiřují. Různé turistické stezky, cyklistické stezky a trasy pro nordic walking vás zvou k aktivnímu odpočinku a rozmanitému a rozsáhlému kulturnímu programu, který vyvrcholí každoročními hudebními festivalovými týdny v létě.
Historické památky podél zeleného pásu Evropy, energizující přírodní památky, unikátní muzea jako Horní Rakousko. Školní muzeum a přehlídky, jako je Lebzeltarium firmy Kastner nebo Blaudruck Wagner, vás zvou k odpočinku a potěšení.
Mühlviertler Hochland leží uprostřed BierWeltRegionu a Bioregionu Mühlviertel, a je proto také kulinářskou krajinou pochoutkové země Horní Rakousy. Hosté si mohou vybrat od typické kultury hostince Mühlviertel po gurmánskou kuchyni s kapucí 2. Regionalita a kvalita hrají ústřední roli - ať už tradičně připravené nebo interpretované moderním způsobem.
Staňte se hostem a užívejte si pohoří Mühlviertel Hochland.