© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Bergerlebnisse in der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich
Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.
HledámHledat
Zavřít

Mühlviertler Hochland

Bad Leonfelden

kontakt & servis


Mühlviertler Hochland

Hauptplatz 19
4190 Bad Leonfelden

telefon +43 7213 6397
fax +43 7213 6397 - 13
E-Mailoffice@muehlviertlerhochland.at
webwww.muehlviertlerhochland.at
https://www.muehlviertlerhochland.at

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram
powered by TOURDATA

Natur.Schau.Platz. MÜHLVIERTLER HOCHLAND

Unikátní přírodní show místo. Mühlviertler Hochland má co nabídnout tělo, mysl a duši.

Region Mühlviertler Hochland nabízí základ pro nádherné rozmazlování a aktivní program s jedinečnou přírodní krajinou, která se vyznačuje jemnou kopcovitou krajinou a relaxačními lesy a prvotřídní a rozmanitou nabídkou restaurací a hotelů. Ať už cestujete sami nebo ve skupině, milujete páry nebo rodiny, sportujete nebo se zajímáte o kulturu - hotel Mühlviertler Hochland má pro vás ten pravý hotel a nabídku.
V našem regionu je tradičně široká škála zdravotních a wellness nabídek, ve kterých hraje ústřední roli léčivá rašelina, Kneippova ošetření nebo lesní koupání. Nejjednodušší způsob, jak aktivně prozkoumat region a zároveň hýčkat tělo, mysl a duši, je nejjednodušší při pěší turistice nebo jízdě na kole na čerstvém vzduchu, v léčivých lesích nebo v zimě při lyžování a běžkách. Tyto nabídky jsou zaručeny prvotřídní, dobře rozvinutou infrastrukturou a neustále se rozšiřují. Různé turistické stezky, cyklistické stezky a trasy pro nordic walking vás zvou k aktivnímu odpočinku a rozmanitému a rozsáhlému kulturnímu programu, který vyvrcholí každoročními hudebními festivalovými týdny v létě.
Historické památky podél zeleného pásu Evropy, energizující přírodní památky, unikátní muzea jako Horní Rakousko. Školní muzeum a přehlídky, jako je Lebzeltarium firmy Kastner nebo Blaudruck Wagner, vás zvou k odpočinku a potěšení.
Mühlviertler Hochland leží uprostřed BierWeltRegionu a Bioregionu Mühlviertel, a je proto také kulinářskou krajinou pochoutkové země Horní Rakousy. Hosté si mohou vybrat od typické kultury hostince Mühlviertel po gurmánskou kuchyni s kapucí 2. Regionalita a kvalita hrají ústřední roli - ať už tradičně připravené nebo interpretované moderním způsobem.
Staňte se hostem a užívejte si pohoří Mühlviertel Hochland.