Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Static Map

Salzkammergut Mountain Bike Trophy 2018

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).
Zvláštní vlastnosti
vhodné za každého počasí

termín/y akce

  • 13.07.2018 do 15.07.2018

Místo konání akce

Marktplatz in Bad Goisern
Obere Marktstraße 1, 4822 Bad Goisern am Hallstättersee
Telefon: +43 6135 8329
E-Mail: info@dachstein-salzkammergut.at
Web: www.dachstein-salzkammergut.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky
francouzsky
italsky

Informace o akci

  • open air

S více než 4 500 aktivními sportovci ze 40 zemí jsou závody Salzkammergut Trophy největším maratonem na horských kolech v Rakousku. Současně patří k pěti největším maratonům na horských kolech v Evropě. Na letošním 20. ročníku cyklistické události, pořádané v regionu světového dědictví UNESCO Hallstatt-Dachstein-Salzkammergut od 14. do 16. července, se očekává až 15 000 diváků.

Profesionální a amatérští bikeři společně na startu

Pro 700 nejtvrdších horských cyklistů se začíná 9. července už v 5.00 hodin ráno. Pak se shromáždí na náměstí v Bad Goisern ke startu na extrémní vzdálenost. Na účastníky nejnáročnějšího maratonu na horských kolech v Evropě čeká neuvěřitelných 211,3 kilometrů a převýšení 7 049 metrů. 

V minulém roce si  tuto výzvu nenechal ujít ani legendární skokan na lyžích Andi Goldberger a zvládl extrémní trať. Svoje výlety do prostředí horské cyklistiky si tento bývalý profesionální sportovec užívá každý rok a závody Salzkammergut Trophy si pochvaluje: „Závodů Salzkammergut Trophy se účastním vždycky rád, protože je to prostě skvělá akce. Organizace je perfektní a spousta pomocníků, kteří se také zapojují, je pro účastníky velmi užitečná. Skvěle naplánovaná trasa přes Salzkammergut přispívá i přes enormní zátěž k euforickým pocitům na kole. Už se moc těším na pár nádherných dní v kraji Salzkammergut a je pro mě ctí, že se mohu jako rodák z Horního Rakouska zase zúčastnit!“


„All-Mountain“

Mezi sedmi okruhy, které vedou pohádkovou horskou krajinou Salzkammergut, vyniká 60,4 kilometrů dlouhá trať „All Mountain“.  Je určena speciálně pro potřeby a možnosti jezdců, kteří to mají rádi „nadoraz“. 60,4 km dlouhá trasa je technicky náročná a kromě tří nejobtížnějších sjezdů na extrémní vzdálenosti nabízí i další složitější stezky.

Junior Trophy: Dorost na kola!

V neděli, 10. července se dostanou ke slovu nejmladší sportovci. Závody ASVÖ-SCOTT Junior Trophy se těší stále větší oblibě. Momentálně největšího „juniorského závodu“ v Rakousku se zúčastní více než 400 dětí a mladistvých do 3 do 14 let.


Divoká jízda z kopce na jednokolce

Skutečná podívaná je připravena na závěr Trophy víkendu, kdy se 100 odvážlivců spustí na jednokolkách po trati s převýšením 500 metrů od horského hotelu Predigstuhl do údolí, do Bad Goisernu. Sjezd v Bad Goisernu se už stal pevným bodem programu rozrůstající se komunity jednokolkařů. 


Veletrh horských kol: Možnost zakoupení a testování nejmodernějších kol

Doprovodným programem třídenních závodů je veletrh horských kol. U více než 70 vystavovatelů se mohou fanoušci horských kol seznámit s nejnovějšími výrobky a vývojem v tomto odvětví. A také koupit. U mnoha stánků jsou speciální nabídky a soutěže. U servisních stáncích jsou shromážděni nejlepší týmoví mechanici, kteří návštěvníkům v sobotu a neděli poradí i pomohou s jejich problémy s horskými koly. www.trophy.at/expo


Salzkammergut jako cíl dovolené pro bikery

S více než 4 500 sportovci z celého světa, kteří jsou aktivní v různých soutěžích, a zhruba 15 000 diváky podél trati se závody Salzkammergut Trophy dostaly mezi špičkové maratony na horských kolech. Rekreační oblast Dachstein-Salzkammergut ohromě profituje jak z účastníků a sportovních fanoušků na místě, tak i z reklamního působení akce. Díky 70 trasám pro horská kola s celkovou délkou 1 450 km je region Salzkammergut jednou z hlavních destinací, pokud jde o rekreační horskou cyklistiku a dovolenou na kolech. Vývěsním štítem regionu je Dachsteinský okruh, který vede ve třech etapách kolem nejvyšší hory Horního Rakouska a lze ho absolvovat ve třech stupních obtížnosti – modrý, červený a černý. Mezinárodně uznávaná akce, jakou je Salzkammergut Trophy nasazuje cyklistickému regionu Salzkammergut další pomyslnou korunu

Pořadatel

Salzkammergut Mountainbike Club

4822 Bad Goisern am Hallstättersee
Telefon: +43 6135 8329
E-Mail: salzkammergut@trophy.at
Web: www.salzkammergut-trophy.at

Dějiště akcí

Marktplatz in Bad Goisern

Obere Marktstraße 1, 4822 Bad Goisern am Hallstättersee
Telefon: +43 6135 8329
E-Mail: info@dachstein-salzkammergut.at
Web: www.dachstein-salzkammergut.at

Všeobecné informace o cenách:


Informace o startovném najdete na www.trophy.at

Sportveranstaltung

termín: 13.07.2018 do 15.07.2018
Místo konání akce: Marktplatz in Bad Goisern

S více než 4 500 aktivními sportovci ze 40 zemí jsou závody Salzkammergut Trophy největším maratonem na horských...