Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Šumava

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Ferienregion Böhmerwald
Hauptstraße 2
4160 Aigen-Schlägl

Telefon: +43 5 7890-100
Fax: +43 5 7890-115
E-Mail: info@boehmerwald.at
Web: www.boehmerwald.at

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Ferienregion Böhmerwald
Hauptstraße 2
4160 Aigen-Schlägl

Telefon: +43 5 7890-100
Fax: +43 5 7890-115
E-Mail: info@boehmerwald.at
Web: www.boehmerwald.at

Zvláštní vlastnosti
Šumava se představuje jako mírná i divoká krajina!
Po obou stranách hranice na Vás čekají nádherné a nezapomenutelné zážitky v přírodě. Šumava patří mezi nejstarší horstva střední Evropy. Před 300 milióny let byly vrcholky této oblasti vysoké jako Alpy. Působení vnějších vlivů však výšky Šumavy zbrousilo a krajina přijala mírnější tvářnost. Tak vznikla krásná vrchovina v oblasti Trojzemí – mezi Horním Rakouskem, Jihočeským krajem a Bavorskem. Poslední velká zalesněná oblast střední Evropy se dvěma národními parky si zachovala původní kouzlo, které jinde již dávno vymizelo. Prázdninový region Šumava v severní části Mühlviertelu je tím správným doporučením pro milovníky přírody a všechny, kteří hledají odpočinek. Je to též domovina krásných tradic. Zdejší lidé jsou si vědomi toho, že příroda na nás může mít léčivý účinek, a své vědění předávají rádi dále. Idylická, silová místa, údolí říček Große, Kleine a Steinerne Mühl a malebné vesničky se střídají s pastvinami a poli a zcelují krajinný ráz šumavského regionu.      
 
„Rozmanitými cestami za silnými místy“ se nazývá nová nabídka v regionu Šumava. Na Cestě zklidnění, jedinečné okružní stezce (123 km) vedoucí k silovým a energetickým místům regionu, nacházejí hosté klid a čerpají novou sílu.  

Oblast, region
Šumava

Šumava se představuje jako mírná i divoká krajina! Po obou stranách hranice na Vás čekají nádherné a nezapomenutelné zážitky v přírodě. Šumava patří mezi nejstarší horstva střední Evropy.  ​ Před 300 milióny let byly vrcholky této oblasti vysoké jako Alpy. Působení...