©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/David Lugmayr: Winter in Oberösterreich
Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Salzkammergut - Solná komora

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).

Kontakt & servis

Salzkammergut Tourismus-Marketing GmbH
Salinenplatz 1
4820 Bad Ischl

Telefon: +43 6132 269090
Fax: +43 6132 26909-14
E-Mail: info@salzkammergut.at
Web: www.salzkammergut.at

powered by TOURDATA

Kontakt & servis

Salzkammergut Tourismus-Marketing GmbH
Salinenplatz 1
4820 Bad Ischl

Telefon: +43 6132 269090
Fax: +43 6132 26909-14
E-Mail: info@salzkammergut.at
Web: www.salzkammergut.at

Zvláštní vlastnosti
Když Vám v třpytivě bílé krajině sníh křupe pod nohama, když se z jezer v průzračném chladu line pára, pak nás děla zima šťastnými.

Už v prosinci padají první sněhové vločky a až do března je sníh: zimní svět, skoro až moc krásný, aby to byla pravda. Výjevy, které jsou nezapomenutelné, klid, který dává sílu. Ale i nespoutaná svoboda pro aktivní zimní radovánky v každé byť i jen myslitelné podobě na výborně upravovaných sjezdovkách ve všech výškových polohách. Zima v Salzkammergut je požitkem z krajiny, staré zvyky a nové potěšení z lyžování, pohoda u plápolajícího ohně a potěšení z různých radostí. Zimní svět zážitků Salzkammergut, je neuvěřitelně mnohotvárný, potěšitelně individuální, zaručeně zábavný a fantasticky krásný.

Mnoho tipů a možností, jak zcela individuálně pojmout Vaši dovolenou a samozřejmě i hotely a nabídky ubytování v Salzkammergut naleznete zde!
Oblast, region
Salzkammergut - Solná komora

Když Vám v třpytivě bílé krajině sníh křupe pod nohama, když se z jezer v průzračném chladu line pára, pak nás děla zima šťastnými. Už v prosinci padají první sněhové vločky a až do března je sníh: zimní svět, skoro až moc krásný, aby to byla pravda. Výjevy, které jsou...