Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Static Map

Bad Ischl

Následující fotogalerii si můžete prohlížet pomocí tlačítek s šipkami (vlevo, vpravo).
Zvláštní vlastnosti

Data a fakta

  • obyvatel: 14.133
  • plocha: 163 km²
  • nadmořská výška (od): 468m
  • nadmořská výška (do): 468m
  • druh obce: Městská obec
  • stupeň délky: 13,623402357079602
  • stupeň šířky: 47,711197198818006
Bad Ischl – šarmantní městečko a kulturní centrum regionu Salzkammergut. Lázeňské místo s tradicí a citem pro ducha doby.


Kousek ráje, kde se otvírá prostor pro odpočinek, sport, pro kongresy a jednání stejně jako pro kulturní požitky. Které zve na dovolenou.
Tady se ze zdánlivě malých věcí stávají velké. Klid, vůně takřka nedotčené přírody, šířka pohledu z hor dolů. Odpočinek ve stínu stromů, toulky uličkami. Aktivní sport ve všech svých variantách a duch velkého, širého světa v oblíbeném srdci regionu Salzkammergut.

Kontakt & servis

Bad Ischl
Tourismusverband Bad Ischl
Auböckplatz 5
4820 Bad Ischl

Telefon: +43 6132 27757-0
Fax: +43 6132 27757-77
E-Mail: office@badischl.at
Web: www.badischl.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA

Místo
Bad Ischl

Bad Ischl – šarmantní městečko a kulturní centrum regionu Salzkammergut. Lázeňské místo s tradicí a citem pro ducha doby. Kousek ráje, kde se otvírá prostor pro odpočinek, sport, pro kongresy a jednání stejně jako pro kulturní požitky. Které zve na dovolenou. Tady se ze...