Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Nezávazný dotaz

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Data cestyPokud budete potřebovat větší počet jednotek, upozorněte na to prosím v poptávce.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Gasthof Hubertus

Windischgarsten, Oberösterreich , Österreich
Dotaz na dostupnost
Příjezd
Odjezd:
Pokoj

Na slunném jižním svahu, mezi klimatické lázně Windischgarsten a město Rosenau am Hengstpass naší známé a útulný hotel Hubertus je spojený s lovem a rybolovem.

Off silnici asi 700 m nad mořem v nás jsou snadno přístupné. Naše komfortní pokoje jsou vybaveny sprchou, WC, TV, balkon, atd, pozvat Vás těšit relaxační dovolenou, kde si můžete odpočinout i svou mysl, opravdu.Velká sluneční terasa s fantastickým výhledem na hory v regionu Pyhrn-Priel, vás zve k lenošení.

Jsme malý rodinný podnik a si dali za cíl hostů a nechat se hýčkat.

Počet pokojů / lůžek, Maximální obsazenost
  • Počet lůžek: 8
dosažitelnost / příjezd

Windischgarsten cesta k Rosenau am Hengstpass. 200 m před označením silnice vlevo vysoké a přejít přímo na Gasthof Hubertus (znaky).

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku

Pronájem po celý rok!

ceny
  • dvojlůžkový pokoj: od € 31,00 (na osobu/noc)
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Gasthof Hubertus
Dambach 81
4580 Windischgarsten

+43 7566 410
+43 7566 22844
gasthof.hubertus@utanet.at
www.gasthof-hubertus.at
http://www.gasthof-hubertus.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA