Hledám
Hledat
Zavřít

Autobusová doprava na půdu Hutterera

Hinterstoder, Oberösterreich, Österreich
  • domácí zvířata povolena
  • vhodné za každého počasí
  • vhodné pro skupiny
  • vhodné pro kočárky
  • vhodné pro děti (v libovolném věku)

Mimo provozních hodin gondoly Höss je možné autobusovou kyvadlovou dopravu na scénické cestě do střední stanice Hutterer.

Jízdní řád od 21. května do 7. června a od 16. září do 25. října 2024 od pondělí do pátku. Registrace je nutná minimálně 1 hodinu před začátkem jízdy v Centru mobility Riedler T. +43 7564 5159:

od obecního úřadu Hinterstoder     08.30  |  09.30  |  12.30  |  16.30
od parkoviště Hinterstoder Höss   08.30 hod.32  |  09.32  |  12.32  |  16.32
na parkoviště Hutterer Böden       08.52  |  09.52  |  12.52  |  16.52

z parkoviště Hutterer Böden      08.55  |  09.55  |  12.55  |  16.55
na parkoviště Hutterer Böden Edtbauernalm 08.58  |  09.58  |  12.58  |  16.58
 
z parkoviště Hutterer Böden Edtbauernalm 09.00  |  10.00  |  13.00.00  |  17.00
na parkoviště Hinterstoder Höss   09.23  |  10.23  |  13.23  |  17.00 hod.23
na obecní úřad Hinterstoder     09.25  |  10.25  |  13.25  |  17.25
.

Jízdní řád od 21. května do 7. června a od 16. září do 25. října 2024 od pondělí do pátku.

  • Přihláška nutná

dny pracovního klidu / zavírací dny
  • Sobota
  • Neděle
  • svátek
dosažitelnost / příjezd

Projděte na Hinterstoder a zaparkujte přímo na velkém parkovišti lanovky.

Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
Všeobecné informace o cenách

Dospělí: 20€
Děti (do 15 let): € 5,50
včetně mýta

možnosti placení
Jiné možnosti platby
placení v hotovosti
členské slevy
  • Pyhrn-Priel AktivKarta
    Jedna cesta včetně mýtného
    Dospělí 10 EUR místo 20 EUR
    Děti (do 15 let) 5,50 €
  • karta Pyhrn-Priel SaisonCard
    Jedna cesta včetně mýtného
    Dospělí 10 EUR místo 20 EUR
    Děti (do 15 let) 5,50 €
  • Poukaz na dovolenou Pyhrn-Priel
  • Vhodné za každého počasí
  • Vhodné pro skupiny
  • Vhodné pro školní třídy
  • Vhodné pro děti (v libovolném věku)
  • Vhodné pro kočárky
  • Domácí zvířata povolena
  • Vhodné pro mladistvé
  • Vhodné pro seniory
  • Vhodné pro jednotlivce
  • Vhodné s přáteli
  • Vhodné ve dvou
  • Vhodné s dítětem
sezóna
  • jaro
  • podzim

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Autobusová doprava na půdu Hutterera
Nr. 20
4573 Hinterstoder

telefon +43 7564 5159
E-Mail office@riedler-reisen.at
web www.riedler-reisen.at
http://www.riedler-reisen.at

kontaktní osoba
pan Harald Riedler
Riedler Reisen & Touristik GmbH
Nr. 20
4573 Hinterstoder

telefon +43 7564 5159
E-Mail office@riedler-reisen.at
web www.riedler-reisen.at

Zákonné kontaktní údaje

Riedler Reisen & Touristik GmbH
Harald Riedler
Hinterstoder 20
AT-4573 Hinterstoder
UID: ATU61592002

Mluvíme následujícími jazyky

německý
anglicky

powered by TOURDATA