Hledám
Hledat
Zavřít

Integral

Zell am Moos am Irrsee, Oberösterreich, Österreich
Jsme malý, jemný, specializovaný vzdělávací, poradenský a plánovací institut. Zabýváme se problematikou zdraví v nejširším slova smyslu, v užším slova smyslu duševním zdravím, pohodou člověka v jeho vnitřní schránce ("kůži") a vnější schránce (životním prostoru).
Naše služby zahrnují semináře a školení, koučování a poradenství, jakož i konkrétní architektonické plánování a projektovou podporu založenou na principech ekologie a udržitelnosti.

Naši zákazníci jsou naším největším potenciálem, snažíme se vnímat a podporovat každého zákazníka individuálně v jeho potřebách. Společně hledáme cesty.

Vše, co děláme, je založeno na postoji uznání, empatie a uvědomění si, že pro každého člověka existuje to nejlepší řešení. Vyznačujeme se systémovým pohledem, pohybujeme se na přechodu mezi racionálně pochopitelným a intuitivně vnímaným.

Vnímáme se jako společníci lidí ve fázích změn v životě a prostoru.
Pracujeme s citem a odborností. Dodáváme odvahu. Nejdůležitější je vcítění se do situace a druhého člověka; kladení správných otázek ve správný čas je naší silnou stránkou. Svým přístupem a holistickými, vzájemně propojenými pedagogickými, poradenskými a plánovacími metodami vytváříme prostředí tvořivého, příjemného rozvoje s vysokou mírou efektivity, přičemž naším cílem je ekologie a udržitelnost.

Díváme se za hranice!


Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Integral
Ahornweg 8
4893 Zell am Moos am Irrsee

telefon +43 6234 7264
fax +43 6234 7264 - 17
E-Mail integral@lebenundraum.at
web www.lebenundraum.at
http://www.lebenundraum.at

kontaktní osoba
paní Mag.a Helga Gumpelmaier
Ahornweg 8
4893 Zell am Moos am Irrsee

telefon +43 6232 7264
E-Mail office@lebenundraum.at
web www.lebenundraum.at

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA