Hledám
Hledat
Zavřít

Sportvereinigung Ried von 1912

Ried im Innkreis, Oberösterreich, Österreich
SV Ried znamená přízemnost, tradici, komunitu a seriózní podnikání. Sportvereinigung Ried byl založen 5. května 1912 a již více než 20 let je zavedeným bundesligovým klubem s nejvyššími možnými sportovními cíli a finančním zajištěním.

SV Ried se zavázal být tréninkovým klubem. Máme širokou základnu se soutěžním týmem, amatéry a mnoha mládežnickými týmy. V srdci našeho klubu, naší vlastní akademii, trénuje a je vedeno přibližně 300 dětí. Podporujeme schopnosti a síly našich profesionálů, zaměstnanců a mladých hráčů.

SV Ried se díky solidnímu finančnímu hospodaření dokázal již před lety etablovat v rakouském profesionálním fotbale. Ekonomickou základnu klubu tvoří vedle známých a úspěšných firem také četní regionální partneři. Bez podpory těchto většinou dlouholetých partnerství by nebylo možné udržet profesionální fotbalový provoz. Na této úspěšné cestě budeme společně pokračovat i v budoucnu.
K našim největším úspěchům patří dvě vítězství v ÖFB Cupu v letech 1998 a 2011, podzimní mistrovské tituly v letech 2010/11 a 2011/12 a titul vicemistra v sezoně 2006/07. Výjimečné okamžiky samozřejmě přinesla i účast v Evropské lize a s ní spojené zápasy s PSV Eindhoven a Legií Varšava.

dny pracovního klidu / zavírací dny
  • Sobota
  • Neděle
  • svátek
Příjezd veřejnou hromadnou dopravou
Plánovač tras pro individuální turistiku
možnosti placení
Jiné možnosti platby
Rieder Schwanthaler-Zehner
sezóna
  • jaro
  • léto
  • podzim
  • zima

O informace požádejte na výše uvedeném kontaktu.

kontakt & servis


Sportvereinigung Ried von 1912
Volksfestplatz 2
4910 Ried im Innkreis

telefon +43 7752 81100
fax +43 752 81100 - 33
E-Mail office@svried.at
web www.svried.at/
https://www.svried.at/

Navštivte nás také na

navštiv naši fanouškovskou stránku na Facebooku navštiv nás na Instagram

Mluvíme následujícími jazyky

německý

powered by TOURDATA