©
© Foto: Oberösterreich Tourismus GmbH/Robert Maybach: Bergerlebnisse in der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich
Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.
Hledám

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Dunaj Horního Rakouska

Linz

kontakt & servis


Dunaj Horního Rakouska

Lindengasse 9
4040 Linz

+43 732 7277 - 800
+43 732 7277 - 804
info@donauregion.at
www.donauregion.at
http://www.donauregion.at

powered by TOURDATA

Dovolená na pláži u modrého Dunaje – uprostřed kopcovité, svěže se zelenající krajiny!
Na následujících stranách Vás pozveme tam, kde se důkladně seznámíte s řekou, zemí a lidmi, abyste sdíleli mimořádné možnosti, které může nabídnout tato výjimečná krajina kolem Dunaje

Poprvé byla sdružena všechna témata turistiky kolem Dunaje na jediné webové stránce. Zde najde návštěvník vše k tématům:
Dunajská cyklostezka
Dunajská stezka
Dunajská lodní plavba
Kulturní akce & Events na Dunaji

Zvláštní důraz byl přitom kladen na nová média na webu 2.0

Ústřední částí nové webové stránky je prezentace Dunajské stezky.
Zde si může turista na internetu udělat obsáhlou představu o Dunajské stezce. Vedle interaktivní mapy a plánovače tras tu o stezce zjistí úplně všechno. Vedle informací k jednotlivým pohostinstvím na Dunajské stezce a popisovaným nabídkám na dobrodružství Dunajské stezky nahlédnete zde také do tajemného světa pověstí o Dunaji. Návštěvní kniha, blog a videa webovou stránku o Dunajské stezce vhodně doplňují.

Nejlepší je, když si na stránce trochu zabrouzdáte, protože každý tu najde požadované informace!