Herr in Sportkleidung mit Rucksack steht auf einem Felsen mitten in der Bergwelt der Pyhrn-Priel Region in Oberösterreich. Im Hintergrund schroffe Berge und ein bewölkter Himmel.

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Expedice do přírody Horního Rakouska

Horní Rakousko je na dosah ruky. Obyvatelé jsou zde inovativní, ekonomicky úspěšní lidé orientovaní na budoucnost. Ale odkud na to berou sílu a inspiraci? Je to místní přírodou, která regeneruje tělo i mysl. Je čas na expedici do přírody k sousedům.

Sportovně

Při turistice v Alpách, na kole nebo e-kole. Můžete navštívit bukový prales v Národním parku Kalkalpen, zapsaný na seznam světového přírodního dědictví UNESCO.

Vydejte se lanovkou do hor regionu Pyhrn-Priel. Karta výhod Pyhrn-Priel AktivCard je k dispozici ve více než 180 partnerských provozovnách již od prvního přenocování. Ke 40 bezplatným a 20 zlevněným službám této karty patří bezplatné používání lanovek.                             

 

Luchstrail - Blick auf die Große Schlucht im Reichraminger Hintergebirge

Letní svěžest mezi horou a jezerem

S rodinou. Salzkammergut je letovisko mezi horami a 76 průzračnými jezery. Užijte si pohodový den u jednoho z jezer Horního Rakouska v oblasti Salzkammergut. Salzkammergut Sommer-Card poskytuje 25% slevy ve více než 120 atrakcích a místech regionu, u pobytu od tří nocí je karta zdarma.

Nová 10 etapová trasa "Berge-Seen-E-Trail" provede e-cyklisty regionem Salzkammergut, který spojuje hory a jezera tak dokonale jako žádné jiné místo na zemi.

Zwei Mountainbiker fahren am Ufer des Gosausees in Oberösterreich.

Doktor les

„Koupání“ v lesním vzduchu je stará tradice například v Japonsku. V jedné z nejvíce zalesněných oblastí Rakouska, v regionu Traunsee-Almtal, se tato moudrost využívá pro originální formu přírodní dovolené - lesní wellness, tzv.„Waldness“. Odpočinek při "Waldness" zahrnuje tři noclehy, lesní koupání, lesní školu, kosodřevinovou lázeň a lesní kneippování.

 

Paar tankt Kraft in den Wäldern des Almtals.

Cyklistické potěšení na řece

Požitek z cyklistiky u velké řeky.  Klasická trasa Dunajské cyklostezky, vedoucí Horním Rakouskem až do Vídně, je dlouhá 330 kilometrů. Od strmých svahů v údolí Horního Dunaje přes meandr „Schlögenská smyčka“ až po Strudengau. Je požitkem projíždět se podél vody a přizpůsobit svůj rytmus tomuto živlu.

 

Eine Familie beim Radfahren am Donauradweg in Oberösterreich

Se spoustou kultury

Jak ji může nabídnout jen město se smyslem pro tep budoucnosti, tak jako právě Linec. Město mediálních umění s titulem „UNESCO City of Media Arts“, které se neustále mění a transformuje, plné chuti experimentovat se zítřkem, a přesto tak zelené, s Dunajem ve svém srdci, jako s živoucí tepnou.

 

Usmívající se muž s plnovousem stojí s fotoaparátem na mostě před Dunaj v Linci – proti němu stojí plavovlasá žena. V pozadí je vidět Dunaj s loděmi, přístaviště a linecký zámek.