Winter in Oberösterreich - Dachstein Krippenstein

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Vámi sdělené údaje, (e-mailová adresa, nepovinné údaje: oslovení, titul, jméno, příjmení, adresa, telefon, poptávka) budou společností Oberösterreich Tourismus GmbH využívány výlučně ke zpracování vaší poptávky a poskytnuty pouze v případě, že vaši poptávku bude vyřizovat třetí osoba (např. poskytovatel služeb v turistice). viz rovněž Prohlášení o ochraně dat

Expedice do přírody Horního Rakouska

Horní Rakousko je na dosah ruky. Obyvatelé jsou zde inovativní, ekonomicky úspěšní lidé orientovaní na budoucnost. Ale odkud na to berou sílu a inspiraci? Je to místní přírodou, která regeneruje tělo i mysl. Je čas na expedici do přírody k sousedům.

Sportovně

Při turistice v Alpách, na kole nebo e-kole. Můžete navštívit bukový prales v Národním parku Kalkalpen, zapsaný na seznam světového přírodního dědictví UNESCO.

Vydejte se lanovkou do hor regionu Pyhrn-Priel. Karta výhod Pyhrn-Priel AktivCard je k dispozici ve více než 180 partnerských provozovnách již od prvního přenocování. Ke 40 bezplatným a 20 zlevněným službám této karty patří bezplatné používání lanovek.                             

 

Luchstrail - Blick auf die Große Schlucht im Reichraminger Hintergebirge

Letní svěžest mezi horou a jezerem

S rodinou. Salzkammergut je letovisko mezi horami a 76 průzračnými jezery. Užijte si pohodový den u jednoho z jezer Horního Rakouska v oblasti Salzkammergut. Salzkammergut Sommer-Card poskytuje 25% slevy ve více než 120 atrakcích a místech regionu, u pobytu od tří nocí je karta zdarma.

Nová 10 etapová trasa "Berge-Seen-E-Trail" provede e-cyklisty regionem Salzkammergut, který spojuje hory a jezera tak dokonale jako žádné jiné místo na zemi.

Dva horští cyklisté jezdí na břehu jezera Gosau v Horním Rakousku.

Doktor les

„Koupání“ v lesním vzduchu je stará tradice například v Japonsku. V jedné z nejvíce zalesněných oblastí Rakouska, v regionu Traunsee-Almtal, se tato moudrost využívá pro originální formu přírodní dovolené - lesní wellness, tzv.„Waldness“. Odpočinek při "Waldness" zahrnuje tři noclehy, lesní koupání, lesní školu, kosodřevinovou lázeň a lesní kneippování.

 

Paar tankt Kraft in den Wäldern des Almtals.

Cyklistické potěšení na řece

Požitek z cyklistiky u velké řeky.  Klasická trasa Dunajské cyklostezky, vedoucí Horním Rakouskem až do Vídně, je dlouhá 330 kilometrů. Od strmých svahů v údolí Horního Dunaje přes meandr „Schlögenská smyčka“ až po Strudengau. Je požitkem projíždět se podél vody a přizpůsobit svůj rytmus tomuto živlu.

 

Jízda na kole po dunajské cyklostezce v Horním Rakousku.

Se spoustou kultury

Jak ji může nabídnout jen město se smyslem pro tep budoucnosti, tak jako právě Linec. Město mediálních umění s titulem „UNESCO City of Media Arts“, které se neustále mění a transformuje, plné chuti experimentovat se zítřkem, a přesto tak zelené, s Dunajem ve svém srdci, jako s živoucí tepnou.

 

Usmívající se muž s plnovousem stojí s fotoaparátem na mostě před Dunaj v Linci – proti němu stojí plavovlasá žena. V pozadí je vidět Dunaj s loděmi, přístaviště a linecký zámek.