Dvě ženy a muž při koupání v jezeře v regionu Salzkammergut v Horním Rakousku. Kamera je zčásti pod vodou a zčásti nad vodou, takže je vidět, jak je voda průzračná.

Rezervace ubytování

Období cesty: 2 Počet nocí
Podrobné možnosti hledání
Celková cena:
Lokální vymezení:
Lokální vymezení
Hledat ubytování
Hledám prostory ...

Vaše poptávka

Vyplňte prosím všechna pole s označením *.

Sportovní aktivity v mokrém živlu

Jezera, u kterých lze provozovat sporty nad vodou i pod vodou a ze kterých se dá i pít. Příjemná místa ke koupání a ochlazení po horské túře nebo pro dovádění s dětmi. Ale také divoká voda, burácející řeky, kde čeká dobrodružství. Horní Rakousko má pro vodní sportovce nejedno překvapení.

Horká voda z hlubokých pramenů napájí termální lázně v Horním Rakousku. Kromě léčivých účinků přináší hlavně hluboký pocit uvolnění a klidu.

Divoké i mírné – vodní sporty na hornorakouských řekách a jezerech

Kdo touží po jezerech, ten asi myslí na Salzkammergut. Je tu přesně 76 jezer, obklopených malebnou horskou krajinou. Některá jsou známá a ve své velikosti nepřehlédnutelná. Jiná jsou malá a často skrytá v odlehlých horských údolích. Attersee, největší vnitrozemské jezero v Rakousku, je jedním z nejoblíbenějších jezer pro potápění. Traunsee je eldorádem jachtařů a surfařů. Božské je tyrkysově zelené Wolfgangsee a Mondsee je zase nejteplejším jezerem v regionu. Když jde o kiting, vodní lyžování a wakeboarding, jsou salzkammergutská jezera dobrou adresou.

Rekreační oblast Pyhrn-Priel a region národního parku Kalkalpen jsou zase první volbou pro opravdové dobrodružství. Voda si tady živelnou silou vyhloubila údolí ve vápencových horách. Řada poskytovatelů služeb se v tomto regionu specializovala na milovníky dobrodružství a s kajakem, kánoí nebo na raftu je unášejí do divokých vodních světů.

Zábava v příjemně teplé vodě

Čtvery termální lázně v naší zemi lákají v chladném ročním období na pohodové dny v příjemném teple: užijte si wellness, koupání, blahodárné masáže nebo jen tak odpočívejte - v našich termálních lázních prožijete báječné chvíle.

Rozlehlé karibské písečné pláže v Therme Geinberg a tropické světy jižních moří v EurothermenResort Bad Schallerbach - a přitom v srdci střední Evropy. V bazénech se slanou vodou v EurothermenResorts Bad Ischl se vám relaxace dostane až pod kůži - co všechno dokáže sůl v termální vodě. Mimochodem, blahodárná termální voda: léčivými látkami boduje samozřejmě i EurothermenResort Bad Hall - v tomto případě je to jódová solanka, díky které má voda léčivé účinky.